Hizmetler

Havayoulu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı

Mark Global , güçlü acente ağı ile hava yolu taşımacılığında çözüm ortağınızdır. Tüm dünya limanlarına düzenli servisler sağlayan Mark Global , havayolu yüklerinizde sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik seçenekler sunar. Müşteri odaklı düşünmeyi ilke edinmiş olan Mark Global , kapıdan kapıya, limandan kapıya, kapıdan limana, limandan limana sunduğu güvenilir servislerle hizmet vermektedir.

Denizyolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı

Mark Global konteyner taşımacılığında ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olup kısa zaman içinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurumlar arasına girmiştir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile konteyner taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz . Mark Deniz Servisi olarak amacımız ; tüm imkanlarımızı en doğru ve en uygun biçimde siz değerli firmalarımıza sunmak ve bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamaktır. Değerli talepleriniz ve görüşleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Fuar Etkinlik
Fuar Etkinlik

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için ürünlerin havayolu, denizyolu, demiryolu, kombine ( çoklu ) ulaşım kullanarak uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini butik hizmet anlayışımız ile yürütmekteyiz.

Kontrat Lojistiği
Kontrat Lojistiği

Sahip olduğumuz tecrübe, organizasyon, altyapı, vizyon ve değerler paralelinde lojistik aşamaların her basamağında müşterilerimizin yanındayız.

İlgili ürünlerin üretim noktasından alınıp, uluslararası nakliyesinin en hızlı şekilde planlanması, gerçekleştirilmesi,
Gümrüklere varan ürünlerin dış ticaret işlemlerinin en verimli şekilde sonuçlandırılması,
Tüm gümrüklerden olan ara nakliyelerin sigortalı, teminatlı araçlarla güvenli olarak sağlanması,
Profesyonel stok takibi, etkin raporlama kabiliyeti, envanter yönetim sistemi ile ürünlerin depolanması,
Hizmet alanın isteği doğrultusunda katma değer operasyonlarını gerçekleştirmek,
Türkiye’nin tüm noktalarına belirli performans göstergeleri ile ürünlerin en verimli şekilde sevk edilmesi
Müşteri hizmetleri departmanı ile istenilen rapor veya bilgilere en hızlı şekilde ulaşılması.
Kontrat lojistik takımımız ile tedarik zincirinizi sorgulayabilir ve verimlilik planınızı elde edebilirsiniz.

İntermodal Taşımacılık
İntermodal Taşımacılık

Mark Global en verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır.Tırlar, trenler ve yük gemileri gibi intermodal taşımacılık yönteminde kullanılan taşıma modellerini kullanmaktadır.